Maturitní plesy

///Maturitní plesy
Maturitní plesy 2020-07-01T10:14:17+02:00

MATURITNÍ PLESY

Nezapomenutelný večer před „zkouškou z dospělosti“, to je Maturitní ples. A ten musí být nezapomenutelný! A k tomu je potřeba mít kvalitní zvuk, který zvedne ze židle i posledního v sále, světelnou show, která pohltí i Vaši babičku a samozřejmě skvělou kapelu a úžasného moderátora. Při předtančení nesmí chybět speciální efekty jako těžká mlha, konfety nebo pyro efekty. To vše Vám zařídíme, abyste si Váš ples parádně užili!

 

 

 

 

Kompletní ozvučení

Na maturitním plese musí být slyšet vše! Kapela, moderátor, proslovy. Dodáme Vám kvalitní výkonou aparaturu, ozvučíme kapelu, k dispozici budete mít profesionální bezdrátové mikrofony včetně služeb zvukaře a to už od nácviků po poslední skladbu na plese. 

12000,- Kč

Kompletní osvětlení

Světelná show vypadá skvěle nejen na místě, ale také na fotkách, které si budete prohlížet po zbytek života. Dodáme Vám osvětlení sálu, pódia a také parketu. Efektová i dekorativní světla. To vše pod dohledem zkušeného osvětlovače, který ještě zvýrazní Vaše skvělé předtančení a půlnoční překvapení. 

12000,- Kč

Speciální efekty

Mějte na svém plese efekty jako na velkých koncertech. Plazivá mlha při předtančení, vertikální mlhy nebo automaticky odpalované konfety. K tomu navrh diskokouli nebo laser pro klubovou atmosféru. 

5000,- Kč

Na klíč

Nechte si od nás kompletně technicky zařídit svůj maturitní ples a ušetříte si nejen starosti, ale i peníze. Navíc Vám pomůžeme zařídit i moderátory, kapely, Dj´s nebo vystoupení barmanů, ohnivých show…  Můžete mít na Vašem plesu vše na co si jen vzpomenete, počínaje červeným kobercem až po velkoplošnou LED projekeci. 

Individuální

 

 

Maturitní ples je hlavně o Vás, ale aby bylo vše slyšet a vidět, je potřeba kvalitní ozvučení a osvětlení.

Máme vše co je k tomu potřeba včetně profesionálního teamu, který je tu pro Vás.

 Nechte starosti na nás a užijte si Váš večer naplno.

Kontaktujte Honzu.

 

Jan Weinfurter
vedení společnosti – produkce

produkce@brothersproduction.cz
724/543488

Kontaktní formulář

    Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů